Toprakkale MHP`de Kimler Belediye Başkan aday adayı

Toprakkale MHP`de Kimler Belediye Başkan aday adayı

2014 Yerel Seçimlere 1 yıl kalması siyasi kulislerde hareketliliği de birlikte getirdi. Osmaniye Toprakkale İlçesinde MHP’den Belediye Başkanlığına talip isimler kendisini göstermeye başladı.31.03.2013 00:00
 Toprakkale’nin eski Belediye Başkanlarından Hasan Akşit MHP’den aday adayı olan isimler arasında. Akşit geçtiğmiz dönem bağımsız olarak seçimlere girerek Belediye Başkanlığı koltuğuna oturmuştu. Görev süresinin sona doğru Ak Parti’ye geçiş yapmış ve Ak Parti tarafından aday gösterilmemişti. 
 
Öte yandan geçen dönem mevcut başkan Sedat Şanal karşısında az bir farkla seçimi kaybeden Cevdet Uyduran’da yeniden aday olmak aday aday sıfatı ile çalışmalar yaptığı biliniyor. 
 
MHP’den Saadet Partisi kökenli bir aday adayı var. O isim Salih Bayram Çelik bir önceki Yerel seçim öncesi Ak Partiye geçen ve Belediye Başkan Adayı Aday olan olan Çelik YSK listelerin verildiği dakikalarda son dakika karar değiştirerek MHP’den İl genel Meclis üyesi adayı olmuş ve seçilmişti. 
MHP’de mevcut İlçe Başkanı Musa Doğan aday adaylığı için ilçede nabız yoklarken partinin diğer aday adayları ise Fevzi Bolat ile Recep Aydede olarak anılıyor. 
 
Seçim 2014 olarak Adaylara çıktıkları yolda başarılar diliyoruz.

Etiketler: Toprakkale - MHP`de - Kimler - Belediye - Başkan - aday - adayı
Kaynak: www.habertanik.com - Tanık Medya 0541 354 80 80

Diğer haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.