Sarpkaya, Ak Parti Toprakkale Belediye Başkan Aday Adayı

Sarpkaya, Ak Parti  Toprakkale Belediye Başkan Aday Adayı

Makine Mühendisi Hakan Sarpkaya Ak Parti Toprakkale Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı.23.10.2013 21:52

Makine Mühendisi Hakan Sarpkaya Ak Parti  Toprakkale Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı.

1983 Doğumlu Hakan Sarpkaya, İlk ve orta öğrenimini Mersinde tamamladıktan sonra; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.


2006-2007 İskenderun DEMİR ÇELİK A.Ş (İSDEMİR) PCI Kömür Enjeksiyon Tesisi Kurulumunda, 2007 Yılında TEKİRDAĞ/Çorlu’ da MODERN KARTON Kağıt fabrikasının Kurulumunda, 2008 yılında Rusya’da Yassı Çelik Üretim Tesisinin kurulum ve testlerinde ve 2009 yılından bugüne; Halen çalışmakta olduğu, Türkiye’nin ilk özel yassı çelik üretim tesisisi olan Tosçelik Yassı Ve Yapısal Çelik fabrikasında Bakım Mühendisi olarak görev yapmaktadır.
Yurt dışında (Rusya) ve yurt içinde çok sayıda projelerde görev almış ve eğitim seminerlerine katılmıştır. Çalışma hayatında; Yöneticiliğini yaptığı proje ve İşletmelerde çalışanların haklarını, İş güvenliği ve iş sağlıklarını ön planda tutmuştur.


Üstlendiği tüm görevleri başarı ile yürütmüş, sorumluluk anlayışı ve başarılı hizmetleri nedeniyle çok sayıda takdir ve teşekkür ile taltif edilmiştir.


Sporcu kişiliği ile de tanınan Hakan Sarpkaya, lise ve üniversite yıllarında okul takımlarında, Mersin Huzurkent spor kulüplerinde futbol, voleybol ve basketbol oynamıştır.
Evli ve 1 çocuk babasıdır. Haber Tanık 


Etiketler: Ak - Parti - Toprakkale - Belediye - Başkan - Aday - Adayı - Makine - Mühendisi - Hakan - Sarpkaya
Kaynak: www.habertanik.com - Tanık Medya 0541 354 80 80

Diğer TOPRAKKALE haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.