Kaya, ziyaretleri kapsamında, kurucu İl Başkanı Metin Özdemir ile önceki dönem il başkanlarından Yavuz Korkmaz, Hamza Yılmazer, Ömer Yağmur, Emir Hasan Arslantaş ve Hamza Tor ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok büyük projeler kazandırıldığını vurgulayan Kaya, il teşkilatlarının da bu süreçte önemli hizmetler yaptığını hatırlattı.

Hizmet davasının teşkilat mensuplarının omuzunda bugünlere geldiğini ifade eden Kaya, “İl teşkilatlarının kurulmasında büyük emek veren ve bu zamana kadar büyük bir özveriyle çalışan önceki dönem il başkanlarımıza ve görev yapan tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bu dava teşkilatlarımızın omuzlarında bugünlere geldi. Tüm başkanlarımız ilimize ve partimize önemli hizmetler ve katkılar sundular. Bundan sonra da omuz omuza vermek, birbirimize destek olmak için başkanlarımızın tecrübelerinden, birikimlerinden yararlanıyoruz. Önümüzdeki süreçte yani Türkiye Yüzyılında AK Kadrolar olarak birlik ve beraberlik içerisinde güzel ülkemiz için yapacak daha çok işimiz var" diye konuştu.