Ak Parti Aday Adayları İçerisine Yeni Katılan Bir İsim Heyecan Yarattı

Ak Parti Aday Adayları İçerisine Yeni Katılan Bir İsim Heyecan Yarattı

Kadirli İlçesinin sevilen simalarından Ak Parti Kadirli Eski Gençlik Kolları Başkanı Ömer Osman Yanık’ın abisi öğretim üyesi Yurdaer Yanık’ın da isminin Ak Parti Kadirli Belediye Başkanı aday adaylığın da geçmesi parti içerisinde büyük heyecan yarattı31.03.2013 00:08
Kadirli İlçesinin sevilen simalarından Ak Parti Kadirli Eski Gençlik Kolları Başkanı Ömer Osman Yanık’ın abisi öğretim üyesi Yurdaer Yanık’ın da isminin Ak Parti Kadirli Belediye Başkanı aday adaylığın da geçmesi parti içerisinde büyük heyecan yarattı. 
 
Akademik çalışmalarıyla da tanınan Yurdaer Hoca’nın henüz ağzından böyle bir sürecin olduğu kesin olarak duyulmasa da Parti içerisinde büyük bir kitle şimdiden heyecanlanmaya başladı. 
Zira Yurdaer Hocanın kardeşi Ak Parti eski gençlik kolları başkanı ve şu anda parti içerisinde aktif olarak hizmet veren Ömer Osman Yanık’ın Ankara da bir dizi görüşmeler yaptığı ve Yurdel Hocanın adaylığını kulislerde konuştuğu belirtiliyor. 
 
Sevdiğimiz ve saydığımız değerli büyüğümüz Yurdaer Yanık’a da hayırlı olsun diyoruz.

Selçuk Savran
 

Etiketler: Ak - Parti - Kadirli - Eski - Gençlik - Kolları - Başkanı - Ömer - Osman - Yanık’ın - abisi - öğretim - üyesi - Yurdaer - Yanık -
Kaynak: www.habertanik.com - Tanık Medya 0541 354 80 80

Diğer haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.