Ak Parti Kadirli Belediye Başkan Adayı Ekim Ayında Belli Olacak

Ak Parti Kadirli Belediye Başkan Adayı Ekim Ayında Belli Olacak

Yaklaşmakta olan yerel yönetimler seçimleri öncesi siyasi partilerin kiminle seçime gideceği bazı yerlerde netlik kazanırken Osmaniye ve ilçeleri için Belediye Başkan adayının Ekim ayında açıklanması bekleniyor.15.08.2013 13:23

Yaklaşmakta olan yerel yönetimler seçimleri öncesi siyasi partilerin kiminle seçime gideceği bazı yerlerde netlik kazanırken Osmaniye ve ilçeleri için Belediye Başkan adayının Ekim ayında açıklanması bekleniyor.

Önümüzde ki hafta Ak Parti Genel merkezinde MYK üyeleri ve il Başkanları toplantısı yapılacak. Bu toplantı sonrası ise Belediye Başkanlığı seçimlerinde hangi il ve ilçe de kiminle seçime girileceği şekillenmiş olacak.

Kadirli için Ankara Ak Parti Genel Merkezi kulislerinden yansıyan ise muhtemelen Ekim ayında Kadirli Ak Parti Belediye Başkan Adayının belli olacağı. Bu yönde çalışma yapılan genel merkezde bir de Kadirli’de kimi belediye Başkanı adayı görmek istersiniz şeklinde birkaç değişik anket yapıldığı bu anketlerde ise bir ismin öne çıktığı konuşuluyor.

Şu anda 5 Aday adayı Kadirli Ak Parti ilçe Başkanlığına gelerek aday adayı olduğunu bildirmiş durumda. Aday adaylığını açıklayanlar arasına muhtemelen 3 ismin daha katılacağı konuşuluyor.  Selçuk Savran


Etiketler: Ak - Parti - Kadirli - Belediye - Başkan - Adayı - Ekim - Ayında - Belli - Olacak
Kaynak: www.habertanik.com - Tanık Medya 0541 354 80 80

Diğer haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.